Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Фільтр. Національний проєкт з медіаграмотності

Дата: 15.10.2023 16:21
Кількість переглядів: 81

Наскільки вправно ви боретеся з пропагандою, розпізнаєте маніпуляції та можете захистити себе від інформаційних небезпек?

Перевірте себе — проходьте щорічний національний тест з медіаграмотності, який Фільтр. Національний проєкт з медіаграмотності організовує під час Глобального тижня медіаграмотності!

Тест відбудеться 25 жовтня (середа) на платформі Typeform. Посилання на платформу опублікуємо на сайті та у соцмережах Фільтра напередодні тесту.

Платформа для проходження тесту буде відкрита чотири рази на день протягом 45 хвилин. Початок тесту — о 10:00, 13:00, 17:00, 21:00. Після проходження тесту вам автоматично висвітиться ваш результат, правильні відповіді опублікуємо 26 жовтня на сайті Фільтра.

Учасники, які дадуть найбільшу кількість правильних відповідей за найшвидший час, отримають приємні подарунки від наших партнерів! Пройти тест можна лише 1 раз — учасники, які пройдуть тест декілька разів, не зможуть претендувати на подарунки.

Сертифікати отримають лише «Гуру медіаграмотності». Зверніть увагу, якщо ви неправильно вкажете свою електронну пошту, ми не зможемо надіслати вам сертифікат. Також переконайтеся, що ви правильно зазначили своє ім’я та прізвище.

Переможців тесту оголосимо 1 листопада у наших соцмережах та на сайті Фільтра, а також надішлемо їм сповіщення на електронну пошту.

Національний тест з медіаграмотності — це частина заходів, присвячених Глобальному тижню медіаграмотності, який святкують у всьому світі 23 — 29 жовтня. У 2022 році це була перша ініціатива в Україні, яка мала на меті об'єднати українців навколо теми медіаграмотності. У 2023 році — це вже традиція.

Національний тест з медіаграмотності реалізовується національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерство культури та інформаційної політики України разом з програмою USAID Мріємо та діємо та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», які втілюються IREX in Ukraine, та разом з UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки фінансування уряду Японії. Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора