Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Як правильно реагувати на стрес?

Дата: 26.10.2023 14:53
Кількість переглядів: 52

Відповіді на це питання (й не тільки) – від відомого українського патофізіолога, генетика, завідувача відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології імені Богомольця НАН України Віктора Досенка, який став гостем подкасту «Простими словами» від The Village Україна.

Фото без опису

Віктор Досенко був спікером епізоду (https://bit.ly/45JRJWi). Науковець розповідав, чому штучний інтелект замінить психологів, а таблетки – розмовну терапію. Після ефіру було багато побажань продовжити спілкування з професором, тому автори проєкту вирішили запросити його знову.

Під час бесіди з ведучим подкасту, журналістом та письменником, амбасадором Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Марком Лівіним вчений пояснив, як мозок перетворює стрес на дофамін, чи шкідлива залежність від задоволення та чому фізичні навантаження важливі для покращення психоемоційного стану.

Повний текст інтерв'ю тут - https://www.the-village.com.ua/.../342991-yak-mozok...

Розмову можна прослухати на всіх подкаст-платформах:

▫️Apple Podcasts - https://apple.co/46bPYl5

▫️Google Podcasts - https://bit.ly/3qOG5L4

▫️SoundCloud - https://bit.ly/45v6P24

▫️Spotify - https://bit.ly/3YZyZjm

▫️YouTube - https://www.youtube.com/watch?v=hP81jBlYSzI

Спеціальний сезон подкасту «Простими словами» від The Village Україна виходить у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська. Проєкт реалізовано за підтримки World Health Organization (WHO) у співпраці з Координаційний центр КМУ / Mental Health UA та ГО Безбар'єрність.

#тияк

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора