Євроквіз-2023 "Європейська демократія"

Дата: 03.11.2023 00:24

Запрошуємо зіграти у новий тур Євроквіз-2023 "Європейська демократія". Натискайте кнопку "Грати" і дізнайтеся про історію та сучасний стан демократії в Європі!

5 листопада ми визначимо 100 переможців вікторини, які отримають чудові призи від Представництва ЄС в Україні:

1 місце - фірмова флешка, еко-блокнот з еко-ручкою (1-10 місце у грі І рівня складності і 1-15 місце у грі ІІ рівня складності*),

2 місце - фірмова футболка і браслет-рефлектор (11-20 місце у грі І рівня складності і 16-40 місце у грі ІІ рівня складності),

3 місце - книга "Я і ЄС" або "Європа-гра" та світловідбиваючий брелок (21-30 у грі І рівня складності і 41-70 місце у грі ІІ рівня складності).

Як зіграти у Євроквіз вперше?

- Натискайте кнопку «Грати» і створюйте ігровий акаунт, щоб відслідковувати свою позицію в рейтингу або заходьте у вже існуючий акаунт

- Якомога швидше правильно відповідайте на 15 питань квізу. Кількість балів залежить не тільки від правильних відповідей, а і від швидкості проходження квізу (витраченого часу).

- Бажаєте покращити свій результат? Квіз триває до 4 листопада і кожного дня у вас відкривається одна нова спроба зіграти. У рейтинговій таблиці фіксується останній результат.

Відкривайте нові цікаві факти про ЄС і Україну з Євроквізом!

#Євроквіз2023 #Euroquiz2023 #StandWithUkraine