Відновлено роботу з реєстром територіальної громади

Дата: 08.11.2023 01:38

До уваги жителів Новомиколаївської територіальної громади Скадовського району Херсонської області

З 08 жовтня 2023 року працює телефон “гарячої лінії” відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради   +380957663224 (понеділок- п’ятниця з 09.00-16.00 години).

Відтепер мешканці Новомиколаївської громади можуть звернутися для актуалізації інформації в Реєстрі територіальної громади. Це необхідно для коректного відображення відомостей щодо реєстрації місця проживання в
Єдиному державному демографічному реєстрі, в застосунку та на порталі «ДІЯ».

Також, із 08 жовтня 2023 року працює електронна скринька: nnikrada_cnap@ukr.net

Для отримання інформації з будь-яких питань мешканці громади можуть надсилати листи за вказаною адресою.
При надсиланні листів, обов’язково вказуйте контактні дані для зворотного зв’язку.