Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Організація безпечного освітнього процесу

Дата: 08.11.2023 01:47
Кількість переглядів: 56

Організація безпечного освітнього процесу: нагадування МОН.

Під час воєнного стану пріоритетом в освіті є створення безпечних умов навчання. Найголовніше у визначенні формату проведення занять — життя і здоров’я українців.

 По-перше, у статті 57-1 Закону України «Про освіту» зазначено, що під час воєнного стану всі учасники освітнього процесу мають право на організацію навчання у дистанційній або будь-якій іншій формі, що є найбільш безпечною.

У 2023/2024 навчальному році робота ЗЗСО може бути організована в очному, дистанційному або змішаному режимах. Такі рішення мають право ухвалювати на місцях засновники закладів освіти, ОВА та Київська обласна міська військова адміністрація. Визначаючи формат занять, необхідно зважати на наявність і якість безпекових умов, що може забезпечити заклад освіти.

 По-друге, незалежно від того, чи заняття проводять в очному, дистанційному чи змішаному режимах, у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» учасники освітнього процесу зобов’язані перервати урок та пройти до безпечного місця, у якому, якщо можливо, продовжити заняття.

Наполягаємо на важливості не нехтувати сигналами про небезпеку. У разі загрози дії вчителів і учнів мають бути спрямовані на мінімізацію ризиків для життя і здоров’я.

Бережіть себе!

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора