A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Всесвітній день гідності!

Дата: 09.11.2023 23:42
Кількість переглядів: 42

Запрошуємо українські ЗЗСО відзначити Всесвітній день гідності!

У цю п’ятницю EdCamp Ukraine проведе орієнтаційний вебінар, на якому учасники дізнаються, як організувати подію до Всесвітнього дня гідності. Захід можна буде організувати у закладах освіти у будь-який день символічного проміжку: з 21 листопада (День гідності та свободи України) до 10 грудня (Міжнародний день прав людини).

Усесвітній день гідності — це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проєкт. Він був створений, щоб заохотити учнівство й студентство керуватися почуттям власної гідності у повсякденних діях.

Вебінар відбудеться 10 листопада о 16:00.

Зареєструватися необхідно за цим покликанням: bit.ly/3srdex3.

Учасники вебінару безплатно отримають докладні методичні рекомендації, спеціально створений робочий зошит для учнівства, сертифікати для учасниць/-ків, перекидні настінні календарі, а також підтримку української команди #gdignityUkraine.

Долучайтеся!

Подія відбудеться завдяки зусиллям спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine, за сприяння ініціативи Civil Peace Service Ukraine - GIZ ZFD, у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Освітній омбудсмен Сергій Горбачов.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора