Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Марафон добрих справ "Добродвіж: Будь другом"

Дата: 14.11.2023 00:52
Кількість переглядів: 61

В Україні стартував масштабний щорічний марафон добрих справ "Добродвіж: Будь другом": як приєднатися

 

Долучитися до відбудови країни, допомогти людям старшого віку, подбати про безпритульну тварину або відтворити історію свого роду — 6 листопада в Україні стартує щорічний марафон добрих справ "Добродвіж: Будь другом" від Координаційного центру "Сила молоді" Української академії лідерства. Ініціатива триватиме 23 дні і покликана розвивати сталу культуру волонтерства. 

У чому проблема?

За даними соціологічних опитувань, до волонтерської допомоги нині долучаються близько 61% українців та українок. Однак в умовах повномасштабної війни важливо, щоб волонтерство стало невід'ємною складовою життя кожного свідомого громадянина європейської держави. 

Яке рішення?

Щоб популяризувати волонтерство в дії серед усіх категорій населення, Координаційний центр "Сила молоді" Української академії лідерства реалізує в Україні масштабний марафон добрих справ "Добродвіж: Будь другом". 

Як це працює?

Організатори створили інтерактивний телеграм-бот, у якому кожен може знайти можливості для волонтерства і втілити у життя корисні ініціативи для суспільства. Учасник/-ця реєструється і отримує доступ до понад 70 завдань різного рівня складності — від найпростіших проявів добра до комплексних та системних волонтерських активностей.

"Кожна добра справа має значення. Без винятку. І кожна людина може стати частиною великого руху добра. Марафон "Добродвіж: Будь другом!" — це можливість для кожного з нас творити кращий світ навколо себе та наближати перемогу України", — каже керівниця Координаційного центру Олена Джевага. 

За кожну виконану добру справу марафонці отримують 5, 10, 30, 60 або 100 балів. По завершенню марафону — 28 листопада — найактивніші учасники отримають приємні та корисні подарунки. 

"Одна з цінностей Української академії лідерства — бути вірним та надійним другом. І не лише для друзів та рідних, а й для стареньких, дітей, тварин, усіх, кому треба допомога. Цьогорічна хвиля "Добродвіжу" познайомить українців та українок з різними напрямами волонтерства: від післявоєнної відбудови і розвитку національної свідомості до урбаністичного волонтерства та допомоги людям старшого віку. Це гарна можливість не лише зробити добру справу, а й дослідити себе, збагнути, де твої навички та вміння можуть бути корисними", — розповідає координаторка проєкту Наталя Засядько.

Цього року до розробки завдань приєдналися понад 17 українських громадських та волонтерських організацій, серед яких Let's do it, Ukraine, Відкриті клітки, Будуємо Україну Разом, Восток SOS, Let's help, Голоси дітей, Діти дітям, Сміливі відновлювати, Рух Олександра Педана "JuniorS2, Active Generation Project, U-Report, Starenki, Українська античність, Зелена хвиля, Книжкові сили України, Поруч та інші.

Приєднуйтесь і ви — стежте за сторінками "Добродвіжу" в соцмережах:

Instagram

Telegram

Чат-бот "Добродвіж: Будь другом"

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора