Як відновити знищені або втрачені через війну документи на право власності?

Дата: 15.11.2023 20:19

Через розв'язану росією війну багато українців втратили документи на право власності. Однак, такі документи, в обов'язковому порядку, необхідні для того щоб отримати компенсацію від держави за зруйноване житло.

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з Міністерством юстиції України розроблено алгоритм дій щодо порядку відновлення знищених або втрачених документів на право власності пошкодженого/зруйнованого майна.

У разі втрати документу на право власності, видається дублікат знищеного або втраченого документа. Отримані дублікати матимуть таку ж юридичну силу, що й оригінал.

В наведеній інфографіці відображаються можливі варіанти отримання дублікатів втрачених документів.