ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ ТА ЖАГОЮ СВОБОДИ!

Дата: 21.11.2023 00:23

ЗАКЛИКАЄМО долучитися до ФЛЕШМОБУ до десятої річниці Революції Гідності, що пройде під гаслом «ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ ТА ЖАГОЮ СВОБОДИ!», пов’язавши євромайданівську стрічку з прапорами України та ЄС, та поділившись у соцмережах фотографіями, спогадами й роздумами про Євромайдан під спільним хештегом #Бути_Гідним

Передусім 10 років – це досить солідна історична дистанція, коли ми можемо вже більш ефективно усвідомити, що відбулося з Україною, з кожним із нас і світом після доленосних подій Революції Гідності.

З іншого боку, ми розуміємо, що Революція Гідності і російсько-українська війна – це єдиний процес, продовження боротьби українців за цінності, свою історичну пам'ять, свою культурну ідентичність, своє майбутнє.