Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Нормативно-правові акти окупантів не мають правової ваги

Дата: 29.11.2023 00:30
Кількість переглядів: 68

Діяльність тимчасових окупаційних сил та тимчасових окупаційних адміністрацій є незаконною, і видані у зв’язку з такою діяльністю акти – абсолютний фейк без правових наслідків.

В нашій країні діє принцип верховенства права, а Конституція України має найвищу юридичну силу. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

За порушення визначених українським законодавством прав і свобод людини і громадянина на тимчасово окупованих територіях відповідальність несе російська федерація як держава-окупант.

Наголошуємо, що примусове набуття громадянами України, які проживають на тимчасово окупованих територіях, громадянства російської федерації не є підставою для втрати українського громадянства і, відповідно, не визнається Україною.

Нагадуємо, що будь-яка нормотворча діяльність окупантів не створює жодних правових наслідків, а нікчемність цих актів не підлягає оскарженню і не може бути скасована.

Джерело: Міністерство юстиції України 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора