Став до лав Небесного воїнства

Дата: 05.12.2023 12:20

Герой, який віддав життя за Україну

13 жовтня у Кропивницькому скорботний день — містяни провели у засвіти Воїна-захисника: старшого лейтенанта Юрія Міщука.

Юрій Міщук народився 14 квітня 1996 року в селі Новомиколаївка Скадовського району Херсонської області. Закінчив у 2014 році Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії. Згодом прийняв рішення пов’язати подальшу долю з військовою службою — у 2021 році закінчив Одеську військову академію, здобув кваліфікацію розвідника-спецпризначенця. У липні цього ж року вступив до лав славетного 3 полку спеціального призначення імені Святослава Хороброго. Від початку повномасштабного вторгнення разом із побратимами бив російських загарбників.

Командир групи спеціального призначення Юрій Міщук загинув 07 вересня 2022 року поблизу Балаклії Харківської області під час виконання бойового завдання. Без люблячого чоловіка залишилася дружина.

Щирі співчуття рідним та вічна памʼять воїнам.

Пам‘ятаємо кожного і кожну, хто віддав життя за Батьківщину.