Техніки дихання, які допоможуть у стресових ситуаціях

Дата: 15.12.2023 23:23

Бувають моменти, коли здається, що втрачаєш опору. Земля йде обертом, а зосередитись важко і ти наче тонеш у вирі тривожних емоцій.

Дихання – це дія, яку люди рідко коли усвідомлюють. Утім, цей важливий процес дозволяє неабияк впливати на фізичний та емоційний стан. За допомогою дихальних практики ми можемо заспокоїтися, узяти під контроль тривогу та прояви стресу.

Техніки дихання допоможуть опанувати емоції, знизити відчуття тривожності, наситити організм киснем. Вони не потребують особливих умов, тож виконати їх можна будь-де: вдома, в машині, в школі чи в укритті.

Уявіть перед собою фігуру (квадрат, двері, сходи, квітку). Зосередьтеся на диханні та рухайтеся зором по гранях фігури, почергово роблячи повний повільний вдих та видих. Повторіть вправу кілька разів.

Техніка дихання допоможе заспокоїтись і дорослим, і діткам. А головне, знаючи та вміючи це, у потрібний момент кожен зможе допомогти собі самостійно.

#ТиЯк?
Світлана Ройз