Піклуйтесь про власне ментальне здоров’я, використовуйте інструменти, які допоможуть дбати про внутрішній стан

Дата: 22.12.2023 00:28

Зараз нам може здаватися, що позаплановий вихідний чи відпустка — це щось недоречне або й заборонене. Та варто пам’ятати, що для нормальної роботи організму відпочинок є необхідним, а особливо в умовах тривалого стресу.

- Якщо вранці буквально примушуєте себе сісти за роботу, вдень ледь стягуєте, а ввечері хочете, аби вас просто не чіпали — візьміть перерву.

- Вимкніть телефон і нарешті добре поспіть;

- приготуйте щось смачне та неординарне;

- поскладайте пазли чи конструктор;

- послухайте нові альбоми чи подкасти;

- почніть нову книгу;

- згадайте, які фільми пропустили через брак часу;

- влаштуйте собі прогулянку містом, загляніть до кав’ярні;

- зробіть удома перестановку, повикидайте непотріб;

- помедитуйте;

- сходіть у басейн чи до тренажерної зали.

Не переймайтеся тим, що ви будете робити та чи не згаєте час. Не згаєте, адже зможете переключитися та відновити сили.

Приєднуйтесь до комунікаційних платформ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОГРАМИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я, ініційованої першою леді України Олена Зеленська:

Спеціальна сторінка – http://howareu.com