Презентація посібника «Порадник для гендерних радників і радниць»

Дата: 12.01.2024 00:20

Авторами посібника виступили радники із ґендерних питань та національні експерти – члени Мережі радників і радниць з ґендерних питань.
   Порадник створено задля посилення складових інституційного механізму забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок на державному, регіональному рівні та на рівні територіальних громад.
   Порадник містить не лише інформацію про те, хто може бути радником/-цею. Автори ознайомлюють з наявними гендерними інструментами для застосування в роботі, серед яких інструменти ґендерного аналізу та аудиту, моніторингу та ґендерного бюджетування. А також містяться визначення основних понять, засади ефективної комунікації щодо принципів гендерної рівності та закріплені ключові засади реалізації державної гендерної політики та галузі її імплементації, які стосуються не лише соціальної сфери, а є наскрізними в усіх сферах державного управління.
   Переглянути книгу: https://www.kmu.gov.ua/news/vyishov-v-svit-poradnyk-dlia-gendernykh-radnykiv-ta-radnyts