Новомиколаївська сільська військова адміністрація

🕯Вічна пам’ять і слава українському воїну

Дата: 15.01.2024 22:40

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна… Війна. Наш народ переживає найтрагічніші сторінки своєї історії. Серце крається від жалю за всіх загиблих у цій кривавій та лютій війні. Болить душа за мужніх Героїв, які віддають найцінніше – своє життя.

На жаль, сьогодні Новомиколаївська громада знову схилила свої голови у глибокій скорботі... Кривава війна забрала життя 35-річного воїна-земляка, справжнього патріота своєї Батьківщини, сміливої людини, люблячого батька, гарного товариша, вірного побратима, людину слова, зразок незламності та міцного духу - Карпи Григорія.

Воїн нагороджений знаком "Золотий хрест" за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової служби у повсякденній діяльності.

Григорій загинув під час виконання бойового завдання в Донецької області.

Рідні та друзі згадують його як оптимістичну, турботливу, щиру людину.

Без люблячого тата залишився син.

Невимовний біль і туга переповнюють кожного, адже у вічність пішов молодий чоловік. Щирі співчуття рідним!

🕯Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

🕯Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!