НА ХЕРСОНЩИНІ УЧНІ ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО ПРОЄКТУ «ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»

Дата: 18.01.2024 01:42

Юні спортсмени із закладів освіти Херсонської області змагатимуться в п’яти видах спорту: футзал, волейбол, баскетбол, черлідинг та спортивне орієнтування.

Проєкт триває з грудня 2023 до червня 2024 року.

Основна мета проєкту – залучення школярів до фізичного розвитку, формування лідерських якостей, можливість саморозвитку та налагодження соціальних контактів школярів.

Змагання складаються з п'яти етапів:

Шкільний – формування збірних команд шкіл з певних видів спорту.

Територіальний (ОТГ) – змагання серед шкіл у межах територіальних громад.

Районний – визначення переможців районів.

Обласний – проведення змагань на обласному рівні, переможці якого отримують перепустку у фінальний етап.

Всеукраїнський – визначення чемпіонів та призерів змагань кожної окремої Ліги.

Реєструйте свій заклад освіти до 01 лютого 2024 року на шкільні спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» за посиланням:

Станом на 17 січня 2024 року в проєкті зареєстрували 17315 команд з усієї країни.

Всеукраїнські шкільні ліги – твій шлях до ПЕРЕМОГИ!