Одна, Єдина, Соборна Україна

Дата: 18.01.2024 01:48

Комунальний заклад “Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради проводить творчий конкурс малюнків до Дня Соборності України «Одна, Єдина, Соборна Україна!»  (далі – Конкурс). Конкурс проводиться заочно, за напрямом художньої творчості – малюнок.

Конкурсні роботи мають відповідати тематиці Соборної України, відображати територіальну цілісність, народну згуртованість, у тому числі перед труднощами війни та техногенних катастроф, можуть містити візію (бачення) майбутнього України тощо. Роботи, які беруть участь у конкурсі, будуть реалізовані у форматі онлайн виставки через зручні та доступні соціальні мережі.

Учасниками Конкурсу можуть бути окремі учні, вихованці гуртків, закладів освіти Херсонщини, які відповідають віковим категоріям:

• молодша група – 7-10 років;
  • середня група – 11-12 років;
  • старша група – 13-14 років.

Вік учасників обчислюється на день проведення Конкурсу.

У Конкурсі беруть участь скановані (фотографовані) авторські малюнки, які відповідають тематичній назві Конкурсу «Одна, єдина, Соборна Україна!».

Конкурс проводиться у номінаціях:

1. Малюнок олівцями.
  2. Малюнок фарбами.
  3. Малюнок фломастерами.

Формат зображення малюнку може бути сканованим, або фотографованим та бути збереженим у форматі JPEG або PNG. Якість зображення напряму впливатиме на оцінку малюнку суддями.

Забороняється використання графічних редакторів для корегування зображення малюнку та стороння допомога від батьків, родичів чи педагогів.

Учасник Конкурсу має право надсилати не більше трьох творів (малюнків), по одному на кожну номінацію.

Скановані твори (малюнки) учасників разом із оформленою Заявкою на участь у конкурсі українською мовою надсилаються на адресу електронної пошти: obl_turism@ukr.net до 25.01.2024 року включно.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОВНІ УМОВИ КОНКУРСУ