ПІСЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНИЙ МАЄ ПРАВО НА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ, ГРОШОВУ ДОПОМОГУ, ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЮ

Дата: 18.01.2024 02:23

Вже на початку цього року відбувся 49-ий обмін військовополоненими, під час якого Україна зустріла понад 200 захисників із ворожого полону. Серед них 48 українців, які раніше вважалися зниклими безвісти, повернулися додому.

🔹 Держава надає всебічну підтримку звільненим з полону, забезпечуючи їм медичне лікування, психологічну реабілітацію та соціальне відновлення.

🔸 Крім того, особи, щодо яких було встановлено факт позбавлення свободи через збройну агресію, мають право на отримання державної грошової допомоги. Щорічну виплату можуть оформити члени родини військовополонених, що перебувають в полоні.

🖇️ Для отримання цієї допомоги слід звернутися до Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України із заповненою заявою за вказаною формою: http://surl.li/fylqi