Як пережити війну, очікуючи на повернення військовослужбовця/виці

Дата: 18.01.2024 02:50

Ми не обирали війну, але вона несподівано вдерлася у наше життя та стала невід’ємною частиною нашої реальності.

Для багатьох сімей це означає радикальні зміни у їх звичному житті, побуті, роботі тощо.

🔆Та пропонуємо вам подивитися на ситуацію з іншого боку.

Не зациклюватися на кількості обов’язків, що на вас звалилися, а сфокусуватися на здобутих.

✏️Подумайте та запишіть ті речі, яких ви навчилися в період очікування.

Це можуть бути банальні справи, наприклад: повісити поличку для фото; прочистити каналізацію; навчитись водити автівку тощо.

📝Записавши, перечитайте та подумайте, чи наважилися б ви зробити це раніше? Так, можливо ви і не хотіли здобувати ці навички, але вони у вас вже є. Подякуйте собі за це!

❗️Подумайте, чому б ще ви хотіли навчитись чи здобути в період очікування. Та запишіть в деталях.

🔆Повірте в себе.

Ви так багато вже всього зробили, що точно можете собі довіряти та покластися на себе. Повірте в себе.

🔆Організуйте свій час.

Отже, завдань у вас стало більше, а часу в добі - ні. Розпишіть всі важливі справи, які ви виконуватимете, які делегуватимете, а які просто забирають ваш час та не несуть ніякої користі і видаліть їх зі списку.

🔆Любов до себе.

Найважливіше завдання. Приділяйте час для себе. Відпочивайте, спілкуйтесь з друзями/подругами. Ходіть в кіно тощо.

Ви точно цього заслуговуєте!

Якщо вам потрібна підтримка, порада чи консультація, звертайтеся на Національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації.

Цілодобово. Безоплатно. Конфіденційно.

📲116 123