Актуалізація персональних даних в Реєстрі Новомиколаївської територіальної громади

Дата: 18.01.2024 20:56

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

З метою перевірки та актуалізації персональних даних в Реєстрі Новомиколаївської територіальної громади (РТГ) за адресою місця реєстрації та отримання витягу з РТГ про зареєстроване або задеклароване місця проживання, мешканцям Новомиколаївської територіальної громади необхідно звернутися (дистанційно) до відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради, надавши наступні документи у сканованому вигляді на електронну пошту: nnikrada_cnap@ukr.net:

- заява про актуалізацію персональних даних, пишеться від руки;

- паспорт громадянина України у вигляді книжечки (всі сторінки) або ID картки;

- ідентифікаційний код;

- свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);

- свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища);

- сканкопія довідки ф13 для підтвердження дати реєстрації;

- довідка з Єдиного державного демографічого реєстру для підтвердження дати реєстрації (у разі відсутності довідки ф13).

Довідкова інформація за телефоном 0957663224 з 09.00 до 17.00.