Вистоїмо! Вчимось! Відновимо!

Дата: 20.01.2024 15:52

Здобувачі освіти Новомиколаївського ліцею взяли участь у проєкті «НЕСКОРЕНІ ДІТИ ХЕРСОНЩИНИ. ВІДНОВЛЕННЯ»

Школярі ознайомилися з базовими формами активності у громадському житті, навчилися аналізувати та виокремлювати проблеми повоєнного відновлення населеного пункту, навчилися формувати ідеї змін і відновлення у громаді та створювати проєкти на їх основі, розробляти проєкти, важливі та необхідні для мешканців населеного пункту. Учні плідно працювали у проєктній команді та показали способи поширення проєктів серед мешканців населеного пункту та залучення до їх підтримки.

Організаторами проєкту були Міжнародний республіканський інститут, Херсонська обласна військова адміністрація, Херсонський національний технічний університет.

Бере гордість за наше підростаюче покоління, що вони розвиваються, хочуть проявляти лідерство, вірять в Перемогу та готові долучатися до післявоєнної відбудови.

За ними наше майбутнє!