Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

НАЗК оновило Методичні рекомендації щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» у питаннях запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції.

Дата: 20.01.2024 17:07
Кількість переглядів: 49

Фото без опису

НАЗК оновило Методичні рекомендації щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» у питаннях запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції. Ознайомитись із ними можна у Базі знань НАЗК (розділ “Конфлікт інтересів”) (https://wiki.nazk.gov.ua/category/konflikt-interesiv/).

Оновлення враховують законодавчі зміни та містять відповіді на найпоширеніші запитання публічних службовців до НАЗК. В методичних рекомендаціях можна знайти:
🔸покрокову інструкцію, яка допоможе самостійно визначити, чи є у неї конфлікт інтересів;
🔸інформацію про особливості застосування зовнішнього контролю як одного з найпоширеніших способів врегулювання конфлікту інтересів;
🔸інформацію про особливості застосування обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності у період дії воєнного стану, в тому числі щодо військовослужбовців, а також чи можуть військовослужбовці займатися підприємницькою діяльністю;
🔸детальні рекомендації стосовно підготовки запиту до НАЗК про отримання індивідуального роз'яснення про наявність / відсутність конфлікту інтересів.

Також Методичні рекомендації доповнено новими прикладами практичного застосування вимог Закону.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора