Участь у Всеукраїнському конкурсі до Дня Соборності України «ВІЙНА ОЧИМА ДІТЕЙ...»

Дата: 22.01.2024 12:53

День Соборності України 2024 -  особлива дата в історії. У цей день українці відзначають два важливих свята: проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель.

Саме 22 січня, 106 років тому, українці проголосили незалежність своєї держави й створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.

Здобувачі освіти Новомиколаївського та Михайлівського ліцеїв Новомиколаївської сільської ради взяли участь у Всеукраїнському конкурсі до Дня Соборності України «ВІЙНА ОЧИМА ДІТЕЙ...»

Цей конкурс допоміг школярам зрозуміти, чому ця подія є важливою, та дізнатися багато цікавих фактів з історії нашої держави.

Сертифікатами за участь у Всеукраїнському конкурсі до Дня Соборності України нагороджено учнів 1 класу: Лосєва Андрія, Дудченка Олександра, Ільницьку Соломію, Годун Поліну, учнів 4 класу: Коваленко Іларію, Семковича Дениса, Конотопа Нікіту, Довгалюка Святослава, учня 5 класу – Дудченка Андрія, ученицю 7 класу – Кушнаренко Марію.