28 січня – День затвердження Державного Прапора України

Дата: 28.01.2024 08:00

Державний прапор України – символ боротьби і незламності нашої держави, національної єдності, честі та гідності!

28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про затвердження Державним Прапором України Національного прапора». Документ офіційно затвердив прямокутне полотнище із двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору і нижньої – жовтого. Символ нашої держави.

Символ БОРОТЬБИ і ПЕРЕМОГИ!

Новомиколаївська сільська військова адміністрація щиро вірить, що він обов'язково майорітиме над усіма звільненими від ворога територіями!

Державний Прапор як символ нашої країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Наш обов’язок перед нинішнім і майбутнім поколіннями – зробити український Державний Прапор впізнаваним у всьому світі символом успішної країни, яка здолала зовнішні загрози і внутрішні виклики та сформувала гідне суспільство!