Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Шлях ветерана

Дата: 05.02.2024 16:50
Кількість переглядів: 86

Фото без опису

Шлях ветерана відео

Шлях ветерана – це інформаційна кампанія, спрямована на формування у суспільстві поваги і підтримки ветеранів на шляху їхнього повернення в цивільне життя.

В рамках цієї концепції йдеться про відповіді на питання про майбутнє ветеранів у цивільному житті та інструменти донесення цих відповідей.

З повагою до ветеранів, Український ветеранський фонд проводить інформаційні кампанії, аби нагадувати важливість цінувати і розуміти, що шлях ветерана не відбувається сам по собі і суспільство має бути єдиним на цьому шляху.

Навіть після демобілізації у ветеранів немає остаточного відчуття, що він повернувся з війни. Той досвід, який він пережив, захищаючи нас, – травматичний. Те, що ветерану довелося бачити і робити, – тримає його свідомість в окопах і далі. Тому кожен з них має пройти свій власний шлях ветерана додому. Яким він буде – вирішувати самому ветерану.

Український ветеранський фонд на шляху ветерана готовий надати різні можливості: освітні, юридичні, фінансова підтримка бізнесу, психологічна підтримка, реабілітація ветеранів через фізичну активність. Нам як провайдеру держави в реінтеграції ветеранів і суспільству необхідно створити умови для того, щоб ветеран міг звернутися у будь-який момент і сказати: “Я хочу по-справжньому повернутись додому, з чого мені почати?”

Український ветеранський фонд

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора