Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Всеукраїнський конкурс до Міжнародного дня рідної мови

Дата: 05.02.2024 16:11
Кількість переглядів: 46

Фото без опису

Національним Фестивалем "Код Нації" спільно з проєктом “ПроМову” оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого.

Головною метою Конкурсу є сприяти розвитку української мови шляхом популяризації її культурного надбання у суспільстві; заохочення представників усіх верств населення до вивчення української мови, утвердження її як головного чинника існування нашої нації; розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учасників Конкурсу та Тестування.

На Конкурс усі охочі зможуть подати свої творчі проєкти у п’яти номінаціях:

🎨образотворчі роботи;

🎬відеороботи;

📸фотокросинг;

📚есе на тему “Мовне питання”;

😂номінація мовних мемів.

Подача заявок на Конкурс відбувається на сайті: https://mova.kod-natsii.com з 05.02 по 25.02, оцінювання творчих проєктів по 29.02, а оголошення переможців Конкурсу відбудеться 01 березня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

Для інших знавців солов’їної Освітня платформа Фестивалю проводитиме Тестування на рівень володіння українською мовою. Зареєструватись на нього можна на сторінці: https://mova.kod-natsii.com/test/ з 05.02 по 23.02, пройти тестування з 26.02 по 29.02, а дізнатись попередні результати вже з 01 березня!

💙💛Детальніше про умови участі та Положення на сайті Конкурсу:

https://mova.kod-natsii.com


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора