Участь у відкритій заочній вікторині «Україна – Соборна»

Дата: 09.02.2024 16:02

З 22 по 26 січня 2024 року комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради провів відкриту вікторину «Україна – Соборна» у різних вікових категоріях, присвячену Дню Соборності України.

Завданням якої було збагачення знань з історії України в учнівської молоді Херсонщини, поглиблене вивчення подій боротьби за українську державу у минулому столітті, привернення уваги до громадянського виховання молоді на прикладах подій минулого з висновками для сьогодення, створення умов самореалізації інтелектуального потенціалу дітей та дорослих.
Вікторина проводилася за трьома віковими групами (середня, старша, еліта) на платформі Google Forms.

Вітаємо з отриманням дипломів переможців відкритої заочної вікторини «Україна – Соборна» - учнів та вчителя Новомиколаївського ліцею, які взяли участь у заході та показали високі результати зі знання історії.
Віримо, що знання, досвід та навички, отримані під час вікторини, будуть корисними для учасників у майбутньому.
Бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, а завжди прагнути до нових звершень та перемог!
Особлива подяка Силам Оборони України за можливість працювати та вивчати історію України!