16 лютого – День єднання

Дата: 16.02.2024 14:58

16 лютого – День єднання. Це державна ініціатива, яка була вперше проведена 16 лютого 2022 року згідно з указом  Президента України.
День єднання – молоде свято. Українці відзначають його втретє. Під час війни це свято має особливий сенс: українці мають бути згуртовані, як ніколи. Історичні випробування, які постали перед Україною й українцями, вимагають від нас монолітної єдності та рішучих дій. Разом ми непереможні!
Символічною стала онлайн-зустріч між Новомиколаївською ТГ Скадовського району Херсонської області та П’ядницькою ТГ Коломийського району Івано-Франківської області, яка відбулася 16 лютого 2024 року.
Ми високо цінуємо налагоджені між громадами професійні відносини. Вдячні за оперативність та відповідальність.
Пам’ятаймо, ми – Єдина країна! Незважаючи на усі негаразди, всі ми прагнемо одного – миру, спокою, міцної та квітучої держави, мирного неба над головою. Усі ми з надією дивимося в завтрашній день, адже державі  потрібні мудрі, умілі, дбайливі громадяни. Любімо свою країну, дбаймо про неї, розвиваймо її, прославляймо на весь світ!
Єднаймося, браття! Слава Україні! Героям слава!

Дорога додому...така близька і така далека (відео)