Міністерство цифрової трансформації запускає освітній застосунок "Мрія"

Дата: 16.02.2024 17:45

Сьогодні уряд підтримав старт Мрії — освітнього мобільного застосунку.

Мрія для учня — це вхід в особистий освітній простір та можливість побудувати індивідуальну освітню траєкторію. ​​Застосунок зможе дати кожному учню й учениці алгоритм того, на що звернути увагу, чому присвятити більше часу та які саме освітні матеріали стануть у пригоді.

На першому етапі у Мрії буде особистий профіль учня із програмами розвитку здібностей та шкалою успішності, інформація про позашкільні активності та гуртки, корисний та цікавий контент для навчання. Крім цього, у застосунку буде альтернатива учнівського квитка, який працюватиме, як і документи в Дії.

Освіта має створювати можливості для самореалізації. Ставка має бути однозначно на талант. Саме це допоможе розвинути людський капітал, а заразом і сильну економіку. Тож крок за кроком рухаємося у цьому напрямку.