Методичні рекомендації щодо збереження і вшанування пам’яті учасників, жертв і подій російсько-української війни

Дата: 16.02.2024 11:18

Український інститут національної пам’яті, Національний музей Революції Гідності та Національний музей історії України у Другій світовій війні розробили методичні рекомендації для місцевих громад щодо збереження і вшанування пам’яті учасників, жертв і подій російсько-української війни.

Видання містить в собі рекомендації щодо заходів, пов'язаних зі збереженням та вшануванням пам’яті учасників, жертв та подій російсько-української війни.

Ці рекомендації можуть слугувати дорожньою картою для органів влади та громад у питаннях меморіалізації та комеморації які нині гостро активізувались через новий етап збройної російської агресії від 24 лютого 2022 року.

Завантажити методичні рекомендації можна за посиланням.