19 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ

Дата: 19.02.2024 08:17

19 лютого - пам'ятний день, який нагадує нам про відновлення історичного українського символу на офіційному рівні, встановлення тризуба князя Володимира як малий державний герб України. Бо тисячолітній тризуб - це не просто символ, це пряме поєднання сучасної України з її могутньою попередницею, Київською Руссю. Княжим знаком Володимира був саме тризуб - символ тодішньої центральної влади, фактично гербом , якого ми бачимо на монетах від часів князя Володимира 10 століття аж до сьогодення. Цей символ ми нікому не віддамо і не подаруємо. Він нас тримає як зв'язок сучасного покоління воїнів з героями давніх віків, які боронили нашу землю від диких кочових загарбників зі сходу. Тризуб був і є головним символом українських вояків і повстанців у 20 столітті, а зараз, після російської широкомасштабної агресії, наш герб є для всього світу миттєво впізнаваним знаком української ідентичності , символом стійкої боротьби!

Тож, єднаймося під духовним символом України! І нехай втілюється провідна національна ідея - ідея соборності українських земель, незалежності та демократичного устрою великої держави -України. З вірою в серці! До Перемоги!