Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Шлях до перемоги лежить через деокупацію Криму

Дата: 23.02.2024 08:12
Кількість переглядів: 60

Фото без опису

01. Крим – це невіддільна частина території України у межах її міжнародно визнаних кордонів. Відповідно до Формули миру Президента України Володимира Зеленського, суверенітет, незалежність, єдність і територіальна цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів, що поширюються на її територіальні води, повинні поважатися згідно зі Статутом ООН і принципами міжнародного права. Це є складовою демократичного світу та захисту світового порядку на основі принципу мирного співробітництва.

02. Війна рф проти України почалася не 24 лютого 2022 року, а у 2014 році зі збройного вторгнення рф у Крим.

03. Війна рф проти України почалася з окупації Криму, тому визволення Криму є необхідною умовою завершення війни.

04. Будь-які територіальні поступки державі-агресору, зокрема щодо Криму, неприпустимі. Вони лише посилять апетити окупанта і призведуть до повторної агресії та подальшого порушення прав наших громадян.

05. Для України дипломатичні та мирні методи розв’язання конфліктів завжди були та залишаються найбільш прийнятними. Проте, після того, як рф почала повномасштабне вторгнення, Україна вимушена використовувати й інші шляхи деокупації всіх своїх територій та звільнення громадян України, зокрема військовим шляхом.

06. Територія Кримського півострова тимчасово окупована рф, а не анексована. Україна в праві застосувати для відновлення та захисту своєї територіальної цілісності всі способи, які необхідні та не заборонені міжнародним правом і національним законодавством.

07. Звільнити Крим від окупації – забезпечити нову систему безпеки АзовоЧорноморського регіону.

08. Міжнародна спільнота підтримує територіальну цілісність України та ніколи не визнавала й не визнає спробу окупації Криму росією. Це закріплено в численних міжнародних резолюціях, зокрема Генеральної асамблеї ООН.

09. Санкційний тиск міжнародної спільноти на рф працює та є одним із необхідних інструментів для якнайшвидшої деокупації Кримського півострова. 

10. Україна високо цінує людське життя та дотримується положень міжнародного права при звільненні своєї території.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора