Окупований Кримський півострів —постійне джерело загроз

Дата: 27.02.2024 08:19

01. Рф перетворила окупований Крим на військову базу, а цивільне населення півострова використовує як живий щит та “гарматне м’ясо”, незаконно мобілізуючи українських громадян на війну.

02. Рф використовує окупований півострів для посилення міжнародної ескалації.

03. Рф використовує територію окупованого Криму для дистрибуції агресії, небезпеки та порушення міжнародного права.

04. Через окупацію Чорне й Азовське моря зараз заблоковані для світу, що становить загрозу для всього Азово-Чорноморського регіону, перетворивши Азовське море на своє внутрішнє озеро.

05. Лише деокупація Кримського півострова посилить безпекову складову в Азово-Чорноморському регіоні.

06. Україна відкрита до співпраці з міжнародними організаціями та країнами, які прагнуть допомогти звільнити Крим і підтримують нашу територіальну цілісність.