"Сім днів з Тарасом" у Михайлівському ліцеї

Дата: 04.03.2024 12:20

З метою вшанування 210-ої річниці від дня народження Кобзаря Михайлівський ліцей запускає проєкт "Сім днів з Тарасом", завдання якого за допомогою опису поезії та відео, згадати 7 безсмертних віршів нашого пророка. Правильну відповідь пишемо у коментарі, активні учасники будуть нагороджені дипломами 9 березня 2024 року. Так, знайомтеся, цей вірш навіяний споминами Тараса Шевченка про його далеке та гірке дитинство, коли він був кріпаком і працював на панів. Настрої самотності, туги за батьківщиною та мрії про особисте щастя вилилися у поезії. Долучайтеся до проєкту, вивчаймо та шануймо Великого Кобзаря, пишіть назву вірша у коментарі, чекаємо на ваші відповіді!

👉Долучайтеся до ліцейського проєкту "Сім днів з Тарасом"

Учні  5-11 класів беруть участь у Всеукраїнському конкурсі "#ТГШ 210:Таємниця генія Шевченка" від освітнього проєкту "На Урок" та освітянська спільнота закладу долучилася до ліцейського проєкту "Сім днів з Тарасом".