Новомиколаївська сільська військова адміністрація

Кобзарквест для учнів 5-11 класів "Чи добре ти знаєш Шевченка?"

Дата: 07.03.2024 12:30

Продовжуємо тиждень "Шевченківські дні."
Все життя Шевченко боровся за справедливість, за свободу, розуміння якої виходило за межі вузького визволення людей від кріпацтва, від поневолення та національного визволення України з-під гніту росії. У кожному вірші безсмертного „Кобзаря” Тарас Григорович розкриває душу українців, їх життя, прагнення.
Тарас Григорович Шевченко — великий поет, геній українського народу. Він зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства. Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни.
Шевченко хотів побачити свою країну вільною і незалежною, хотів добробуту і щастя українському народові, прагнув бачити Батьківщину на рівні світових держав.
Тож творчість українського митця, 210 річницю від дня народження якого ми відзначаємо, тим і є такою важливою для нас, що він, пишучи про минуле України, передрік нам наше майбутнє.
Здобувачі освіти 5-11 класів взяли активну участь у Кобзарквесті "Чи добре ти знаєш Шевченка".