Повідомлено про підозру "старості" села Михайлівка

Дата: 12.03.2024 14:40

У пособництві державі-агресорці підозрюється 31-річний чоловік.

Після початку окупації Скадовського району чоловік почав співпрацю із ворогом та обійняв посаду так званого «старости» села Михайлівка.

Він контролював розміщення атрибутики рф на історичних пам’ятках, закладах освіти, адмінбудівлях та магазинах.

Також в межах своїх «повноважень» забезпечував місцеву школу російськими підручниками. Ініціював встановлення у населеному пункті додаткових флагштоків для підняття на них прапорів країни-агресорки.

Разом з цим «інформував» окупаційну владу про проукраїнських жителів громади, учасників АТО.

Підозрюваний відшукував «вільні» будинки, з яких виїхали громадяни України, щоб туди заселялися військові рф. Агітував отримувати російські паспорти, співпрацювати із окупаційною владою, брати участь в організованих ними заходах.

Чоловікові заочно повідомлено про підозру.

Херcонська ОДА (ОВА)