Популярні шахрайські схеми в інтернеті

Дата: 14.03.2024 11:55

Оформлення фінансової допомоги ніби то від ООН, UNICEF, президента та ін.

Для подання заявки вам необхідно ввести свій номер, далі SMS з кодом.

Так шахраї отримують доступ до онлайн банкінгів жертви, змінюють номер телефону на свій, збільшують кредитний ліміт і виводять всі кошти.

Взламаний акаунт Телеграм.

Якщо шахраї знаходять у чатах голосові повідомлення власника, вони клонують його голос за допомогою нейромережі і розсилають всім контактам голосові ніби то від його імені з проханням позичити кошти або перейти за фішинговим посиланням.

Пошта України.

Дуже примітивно і масово за останні декілька місяців приходить SMS від "пошти України" з вимогою підтвердити свою адресу протягом певного часу. Для цього просять перейти за фішинговим посиланням.

Канали та боти, які видають себе за офіційні ресурси відомих банків та організацій.

Схема стара, але від цього не менш популярна. Оскільки, наприклад, не всі оригінальні банківські боти верифіковані, досить легко сплутати їх з шахрайськими аналогами.

Будьте обачними і не дайте себе ошукати!

#ШахрайГудбай