Спорт-це життя!

Дата: 15.03.2024 14:00

Відео 👉 Спорт-це життя!

Учні Новомиколаївського ліцею Новомиколаївської сільської ради займаються спортом попри те, що навчання в закладі відбувається дистанційно.
 Волейбол і баскетбол – це види спорту, що входять у програму Олімпійських ігор, з якими школярі знайомляться на уроках фізкультури. Ми ведемо активний спосіб життя, граючи у волейбол і баскетбол не тільки в школі.
Ці спортивні  ігри приваблюють багатьох, тому що  асоціюються з пластикою, граціозністю, влучністю.
 Вкладаючи свою силу в гру, стикаючись із м’ячем, направляючи його в потрібну сторону, сам процес взаємодії в команді дають невимовне відчуття радості й щастя. До того ж, весь процес гри тренує тіло і дух. Тому нам відома незмінна істина: спорт – це життя.