Дата: 15.03.2024 15:10

У Михайлівському ліцеї протягом березня триває інформаційно-просвітницька акція «Ні – туберкульозу!». Так, учні початкових класів на уроках дизайну та технології виготовляють білу ромашку як символ боротьби з туберкульозом. Середня ланка та старшокласники зробили інфографіку з питання симптомів хвороби та засобів її уникнення. На уроках літератури одинадцятикласники склали корисні хоку про символ боротьби з цією хворобою. Дата 24 березня було офіційно заснована як День ромашки в 1982 році за ініціативою ВООЗ. Чому саме день ромашок? Справа в тому, що ромашка була уособленням «природного антибіотика» і входила до складу народних засобів для запобігання туберкульозу. Люди продавали квіти для того, щоб з виручених коштів допомогти хворим.

Пам’ятайте туберкульоз – це не вирок ні для дорослих, ні для дітей! Його можна вилікувати, якщо вчасно звернутися за медичною допомогою і дотримуватися всіх рекомендацій.

#ВсесвітнійДеньБоротьбиЗТуберкульозом #переможемоТБ