Наші здобутки за тиждень

Дата: 18.03.2024 14:00

Відео 👉 Вас вітає старша група

Основною формою навчання дітей старшої групи є заняття, які вихователі проводять в ігровій формі. Надзвичайним помічником у роботі є ІКТ технології, адже у сучасному світі це є найцікавіше для дітей, що активізує їх пізнавальну діяльність, сприяє розвитку таких процесів, як увага, пам'ять, мислення, уява, мовлення. Вихователь Гречана Н.В. у  своїй роботі використовує аудіо та відеопрезентації до занять, повчальні мультфільми та казки для дітей. З великим задоволенням діти виконують завдання та діляться своїми результатами в створеній групі. Тим самим вихованці розвивають свою індивідуальність, творчість, уяву, вміння радіти успіхам своїх однолітків, виховують дружні стосунки між собою. Значну увагу приділяє роботі з батьками вихованців за допомогою різних форм і засобів. Адже тільки об'єднавши свої зусилля, батьки і вихователі, можуть забезпечити емоційний комфорт, допоможуть розвинути основні здібності дитини. Надано відеоролик "Як допомогти дітям дошкільного віку пережити травматичні події"; порада " Як краще зрозуміти психологію вашої дитини".