Зупинимо туберкульоз разом

Дата: 23.03.2024 16:40

Учнівське самоврядування «СВІТ» Новомиколаївського ліцею Новомиколаївської сільської ради, підтримуючи ідею просвітницької роботи стосовно туберкульозу та усвідомлюючи її вагоме значення як медико-соціальної проблеми, що стосується кожного в Україні, з 18 по 22 березня 2024 року провело ряд заходів, присвячених Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом.

Головна мета проведених заходів – звернути увагу учнів на проблему туберкульозу не лише, як медичну, а й соціальну.

Здобувачі освіти були активними учасниками тижня, а саме: розробляли та створювали бюлетені та соціальні проєкти «Профілактика туберкульозу», «Зупинимо туберкульоз разом», брали участь в інформаційно-просвітницькій акції «Біла ромашка», метою якої було привернути увагу до актуальності проблеми боротьби з туберкульозом.

У закладі освіти протягом тижня проводилися інформаційні хвилинки та години спілкування, присвячені питанням розповсюдження, діагностики, профілактики й лікуванню туберкульозу.

#ВсесвітнійДеньБоротьбиЗТуберкульозом

#ПереможемоТБ