Дата: 26.03.2024 10:00

Михайлівський ліцей Новомиколаївської сільської ради готується до ІІ етапу онлайн-змагань з футзалу в рамках Всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч” під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», що проходять за ініціативи Президента України та змагань «Херсонські спортивні шкільні ігри». Учні продовжують вивчати теоретичні засади гри, удосконалюють вміння жонглювання м’ячем. До занять долучаються як хлопці, так і дівчата. Вболіваємо за наших учасників гри, підтримаємо їх у нових спортивних досягненнях, бо тільки разом переможемо та станемо спритнішими та міцнішими!

Відео  👉 Вболіваємо за наших учасників гри