Опитування щодо перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Новомиколаївської сільської ради

Дата: 25.03.2024 15:30

З метою з’ясування громадської думки щодо перейменування вулиць та провулків у населених пунктах  Новомиколаївської сільської ради Скадовського району Херсонської області та залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з даного питання на виконання доручення начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 07.03.2024 року № 22 «Щодо неухильного виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії, відповідно до законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» просимо надати свої пропозиції щодо нових назв вулиць/провулків у населених пунктах Новомиколаївської сільської ради.

Форма для надання пропозицій 👉 https://forms.gle/Pj6YDPnSUgCxbSWL9