Стратегії розвитку ЦНАП у південних регіонах: відбувся міжрегіональний форум «Синергія Півдня»

Дата: 02.04.2024 09:40

«СИНЕРГІЯ ПІВДНЯ» – в Одесі відбувся міжрегіональний форум, який обʼєднав представників 130 громад з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей. Серед них — працівники урядових відомств, органів влади та керівників ЦНАПів сталевого Півдня.

Під час форуму обговорили:

• розвиток сфери надання адміністративних послуг і мережі ЦНАП в умовах кризи та відновлення;
  • забезпечення безперебійної роботи ЦНАП у південних регіонах;
  • ефективність надання адміністративних послуг;
  • пріоритетні напрями розвитку адмінпослуг;
  • упровадження нових технологій для полегшення доступу до них;
  • успішні кейси регіональної влади з розвитку та підтримки мережі ЦНАП у регіонах;
  • досвід роботи в умовах кризи.

Учасники форуму обговорили різноманітні питання та виклики, які виникають у роботі ЦНАП, особливо в умовах військового стану. Активно обмінювалися досвідом та ідеями, щоб знайти оптимальні рішення та підходи до покращення надання адміністративних послуг у своїх громадах.

Підсумком заходу стало збагачення учасників новими знаннями та практичними інструментами для підвищення ефективності роботи ЦНАП в умовах військового стану.

Дякуємо за можливість бути в колі своїх.

Захід організовано за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа, а також військових адміністрацій Одеської, Херсонської та Миколаївської областей.