Запрошуємо долучитись до акції «Вишивана Херсонщина»

Дата: 19.04.2024 15:05

Проєкт-акція започаткований Департаментом реалізації гуманітарної політики ХОДА за підтримки Херсонської військової адміністрація до Дня вишиванки (16 травня 2024 року).

Запрошуються усі майстри для того, щоб вишити нитками чи бісером серветку, або панно, або картину із зображенням таких символів, як Герб і Прапор України, калину, різноманітні українські орнаменти, надписи зі слів «Україна», «ЗСУ», назви рідного населеного пункту із зображенням відомої у ньому споруди.Це також можуть бути браслети з бісеру чи вишивки та інші вироби ручної роботи, які підкреслюють нашу українську національну ідентичність!

Акція триватиме до 10 травня.

Після завершення збору буде проведена виставка отриманих робіт, відзначаться найкращі роботи і всі вироби будуть передані захисникам і захисницям, які на передовій боронять нашу Херсонщину!