ВСТУПНА КАМПАНІЯ ДО ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Дата: 26.04.2024 10:45

У Міністерстві оборони України озвучили терміни проведення вступної кампанії до військових навчальних закладів.

Прийом заяв, оформлення та надсилання документів до приймальних комісій військових закладів освіти триватиме до 1 липня 2024 року;

Опрацювання документів у приймальних комісіях має відбутись до 10 липня;

Прийняття приймальними комісіями рішення щодо допуску до участі у вступних випробуваннях і конкурсному відборі та направлення викликів вступникам — до 15 липня;

Прийом заяв безпосередньо від вступників та оформлення документів приймальними комісіями — до 20 липня;

Проведення вступних випробувань та конкурсного відбору на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра та ступеня вищої освіти бакалавра — з 20 по 30 липня;

Виконання вступниками вимог до зарахування має завершитись до 15:00 31 липня;

На навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра за державним замовленням на перший курс денної форми навчання особи з числа цивільної молоді, ліцеїсти, резервісти та військово зобов'язані, які мають повну загальну середню освіту та не мають військових звань офіцерського складу та виявили бажання вступити до ВВНЗ з 01 січня до 01 червня поточного року подають особисто заяву до тцк та сп за місцем реєстрації (перебуванням на обліку) для оформлення особової справи кандидата на навчання.

А зарахування вступників на навчання триватиме до 1 серпня цього року.

Джерело: Інформагентство АрміяInform

посилання: http://surl.li/snevk