Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Проєкт «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України»

Дата: 29.04.2024 08:40
Кількість переглядів: 29

Фото без опису

Спільно з НСЗУ Національна служба здоров'я України запускаємо пілотний проєкт «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

Це додаткова до Програми медичних гарантій ініціатива, на яку у бюджеті 2024 передбачено 750 млн грн.

Скористатися програмою безоплатного зубопротезування пацієнт може один раз протягом року. Гранична вартість наданих медичних послуг, згідно з постановою уряду, не може перевищувати 14 984 гривні.

Послугу безоплатно зможуть отримати:

- учасники бойових дій;

- особи з інвалідністю внаслідок війни;

- військовослужбовці.

Наразі такі послуги надаються в 45 медзакладах України, які законтрактовані НСЗУ. Укладання та підписання договорів триває, тож перелік медзакладів розширюватиметься.

Щоб отримати послугу, необхідно звернутися до медичного закладу, який входить до списку законтрактованих учасників пілотного проєкту. Попередньо отримавши направлення від лікаря-стоматолога, підготувати пакет копій документів з пред’явленням їх оригіналів та написати заяву.

 З детальним переліком документів, послуг та законтрактованими медичними закладами можна ознайомитися на сайті НСЗУ за посиланням: https://bit.ly/3WlQ1sQ

У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся до операторів контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора