Вітання з Великоднем!

Дата: 05.05.2024 08:00

Дорогі новомиколаївці, ми вчергове зустрічаємо Великдень в боротьбі за свободу, але навіть серед бурь в наших серцях горить світло надії. Нехай це Великоднє свято принесе вам не лише радість і світло, а й надію на краще майбутнє. Нехай ви відчуєте тепло та підтримку, навіть у ці важкі часи. Це свято також нагадує нам про невтомні зусилля воїнів Збройних Сил України, які день і ніч стоять на захисті нашої землі. Вони з мужністю й наполегливістю відстоюють нашу свободу, нищать ворога, щоб звільнити всі загарбані росією землі й визволити свій народ. Нехай у наших серцях завжди живе віра у Перемогу України! Звертаємо свої молитви про Україну та наших Героїв, які ризикують своїми життями заради нашої суверенної вільної держави! Віримо й молимося за звільнення лівобережної Херсонщини та всіх українських земель, що зараз перебувають під окупацією. Нехай Господь дарує нам силу й мудрість для подолання всіх перешкод на шляху до повної свободи та єдності!

Щиро бажаю усім нам наступного року святкувати день Божого Воскресіння без тіні суму, великими українськими родинами, на нашій переможній землі від Карпат до Чорного моря!

Нехай заживуть всі рани на карті України, як зажили на Христовому тілі.

Христос воскрес!

Начальник Новомиколаївської

сільської військової адміністрації                                     Євгенія ГЛЄБОВА