Держава буде сплачувати за оздоровлення дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки

Дата: 07.05.2024 08:28

Відтепер держава буде сплачувати за оздоровлення дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки.

Кошти на оздоровлення може отримати дитина, яка виховується в малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій, як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина з багатодітної сім’ї.

Сума становить 14165 грн на одну особу віком 7-18 років. Держава не обмежує кількість дітей з однієї родини, які мають право отримати кошти для придбання путівок.

Проєкт е-Оздоровлення працює так:

• Родина отримує сповіщення через застосунок «ДІЯ» або від органів соціального захисту.
  • Батьки (або особи, що їх замінюють) у ПриватБанку отримують картку із спеціальним режимом використання, на яку будуть зараховані кошти у розмірі п’яти прожиткових мінімумів.
  • Після отримання коштів родина заходить на сайт https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/search у розділ «Пошук закладу».
  • Біля «е-Оздоровлення (для власників спеціальних банківських рахунків)» ставить галочку та натискає кнопку «Шукати».
  • Обирає заклад з переліку й натискає «Подати заявку».
  • Вказує свої персональні дані й натискає кнопку «Перевірити в переліку».
  • Передає дані про дитину, яка оздоровлюватиметься  в обраному закладі, та заповнює заявку.
  • Перевіряє вказані дані й натискає «Подати заявку».
  • Привозить дитину в заклад у визначений час.
  • Оплачує путівку карткою, отриманою в ПриватБанку.

Якщо ви підпадаєте під критерії програми, а повідомлення немає, можна перевірити наявність сім’ї у списку на сайті проєкту. Перевірка здійснюється по тій особі, яка отримує допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Увага! Кошти необхідно використати протягом трьох місяців з дня їх зарахування.

За додатковою інформацією звертайтеся до найближчого УСЗН.

Користуйтеся державними програмами, щоб зміцнити здоров’я дітей, забезпечити їм змістовне й корисне дозвілля та всебічний розвиток!