Українським інститутом національної пам’яті розроблено тематичні інформаційні матеріали до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 07.05.2024 12:10

Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами, а також виховувати сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю. 8 травня, в День пам’яті та перемоги, Україна вшановуватиме кожного, хто боровся з нацизмом.

Інформаційні матеріали до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війни (8 травня) читайте за посиланням https://uinp.gov.ua/informaciyni-materialy/viyskovym/6401

Дотримуємось європейських традицій у відзначенні перемоги над нацизмом та вшануванні пам’яті загиблих у Другій світовій війні.